address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
8.00 - 20.00

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
8.00 - 20.00

shop_icon
10
shoping_image
bgShape

Teatr Młodszego Widza - "Takie sobie bajeczki"

4 lutego 2023 r. godz. 11:00

Cena brutto: 30.00 zł

Zakończono sprzedaż internetową.
W celu zakupu biletów zapraszamy do kontaktu z Kasą MDK - tel.: 32 226 21 47 (w. 46)

Opis wydarzenia:

4 lutego o godz. 11.00 zapraszamy na kolejny spektakl dla dzieci od 3. roku życia w ramach "Teatru Młodszego Widza". Teatr "Gry i Ludzie" zaprezentuje urocze przedstawienie "Takie sobie bajeczki".

Troje poszukiwaczy skarbów znajduje na pustyni tajemniczą księgę. Otwierając jej stronice ożywiają kolejne bajki. Pierwsza z nich opowiada, jak lampart dostał plam na skórze. W bajce tej wykorzystano techniki marionetkowe i etniczną muzykę afrykańską. Opowiada o tym, jak poszczególne zwierzęta dostały swoich kolorów. "Jak nosorożec nabawił się swojej skóry" opowiada o tym, jak złośliwy i źle wychowany nosorożec został ukarany przez sprytnego Persa, skutkiem czego po dziś dzień ma on pomarszczoną skórę. "Słoniątko" to pogodna historyjka o tym, że ciekawość popłaca oraz skąd i po co słoniowi długi nos. W tej bajce wykorzystano lalki mimiczne. Po przeczytaniu wszystkich bajek poszukiwacze dochodzą do wniosku, że książka jest najcenniejszym skarbem, jaki mogli znaleźć i postanawiają zakończyć wyprawę.

Zapraszamy dzieci już od 3. roku życia! SPRZEDAŻ INTERNETOWA ZAKOŃCZONA - PO BILETY ZAPRASZAMY DO KASY MDK (możliwość zakupu także w dniu spektaklu).

Reżyseria: Michał Tramer

Scenografia: dekoracje - Andrzej Goryczka, lalki - Elżbieta Żelezik, Michał Tramer

Występują: Magda Tramer / Beata Zawiślak, Szymon Strużek, Michał Tramer / Bartosz Socha

Realizacja światła i dźwięku: Beniamin Lediński

Czas trwania: około 50 minut