address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
8.00 - 16.00

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
8.00 - 16.00

shop_icon
10

W sobotę, 9 marca, zapraszamy na znakomity spektakl z okazji Dnia Kobiet - "Hollywood na placu” w wykonaniu Teatru dla Dorosłych z Bierunia, który ostatnio zachwycił widzów w MDK przedstawieniem "Chop od mojij baby".

Amerykański sen to nie mrzonki. Niejeden już przekonał się, że to prawda, niejeden też dotkliwie się na tym śnie zawiódł. Czy śląska gospodyni, może przeżyć swój American Dream? Czy sąsiedzka przyjaźń będzie silniejsza niż chęć zrobienia kariery? I jakich pieniędzy trzeba, aby kino niezależne stało się komercyjnym? Najnowsza komedia Teatr dla Dorosłych w Bieruniu pt. "Hollywood na placu" zaprasza widzów na plac, na którym, jak już wiemy z innych spektakli bieruńskiej grupy, dzieją się rzeczy co najmniej niespodziewane. Spektakl zrealizowany z gościnnym udziałem Izoldy Czmok z katowickiej telewizji, pozwoli widzom zanurzyć się w filmowy świat, poznać jego tajemnice i mroczne zakamarki. Oczywiście całość podana ze swadą i humorem w pięknej śląskiej godce. "Hollywood na placu" po prostu trzeba zobaczyć!

Występują: Bożena Tomala, Jakub Łasicki, Dagmara Kupczyk, Monika Bulanda, Marian Synowiec, Magdalena Górkiewicz, Mateusz Duraj, Bartłomiej Jarosz, Joanna Lorenc

Reżyseria: Joanna Lorenc
Scenariusz: Marcin Melon
Scenografia: Iga Słupska
Muzyka: Mateusz Augustyn
Realizator: Radosław Zając

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w naszej Kasie oraz przez stronę internetową od 8 stycznia. Bilety ulgowe w cenie 35 zł (dla emerytów, rencistów i inwalidów) dostępne są wyłącznie w Kasie MDK po okazaniu stosownej legitymacji.