address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10
band_picture

Polityka prywatności i inne uregulowania

Postanowienia ogólne

Przeglądając nasz serwis internetowy akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis (lub jego część) obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w treści polityki prywatności, z uwagi na rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój samego serwisu. O wszelkich zmianach będziemy informować użytkowników w sposób widoczny i zrozumiały.

 

Prawa autorskie

Wszelkie treści oraz informacje zawarte na naszej stronie internetowej, w tym w szczególności znaki graficzne, dane, teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, lub inne materiały (regulaminy, formularze, klauzule informacyjne, wnioski itp.) są własnością Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim

i prawach pokrewnych w zakresie wykorzystania, wyświetlania, kopiowania, przekazywania, rozpowszechniania, zmiany lub usuwania. W związku z powyższym wszelkie działania we wskazanym zakresie, podjęte bez uprzedniej pisemnej zgody ze strony Dyrektora MDK są bezprawne i będą stanowiły naruszenie własności intelektualnej podmiotów należących do Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie.

 

Linki do stron trzecich

Linki i przekierowania do stron internetowych innych podmiotów, jeśli zostały zamieszczone w treści serwisu to wyłącznie dla wygody jego użytkowników, jednak działają one niezależnie od naszej strony. Administrator tj. MDK nie ponosi odpowiedzialności za informacje podane przez właścicieli innych witryn, jak również za politykę ochrony prywatności czy politykę danych osobowych innych podmiotów.

 

Polityka prywatności i inne uregulowania (pdf)