address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

Po wielkim sukcesie ''Operetkowej Uczty'' na specjalne życzenie mikołowskiej publiczności Teatr Muzyczny Orpheum ponownie zagości na scenie MDK w Mikołowie z programem "Gala Operetki i Musicalu". Zapraszamy 28 maja o godz. 16.00.

Program koncertu obfitować będzie w niezapomniane przeboje od wiedeńskich salonów po nowojorski Broadway. Wspaniałe głosy, przepiękne kostiumy i legendarne kreacje światowych ikon muzyki uczynią wieczór pełen wzruszeń i wrażeń. Nie zabraknie również specjalnej dedykacji muzycznej dla wszystkich mam z racji ich święta! W programie: arie i duety z operetek i musicali, pieśni neapolitańskie, kreacje Franka Sinatry, Marilyn Monroe, Lisy Minelli oraz wiele innych!

Wystąpią soliści Teatru Muzycznego Orpheum - Naira Ayvazyan (ulubienica śląskiej publiczności, znana z wielu produkcji telewizyjnych i estradowych) oraz jej goście: Anna Jakiesz-Błasiak (sopran), Łukasz Kostka (baryton) i Mikołaj Król (tenor).

Bilety w cenie 70 zł dostępne w Kasie MDK lub na portalu kupbilecik.pl (bezpośredni link). Ulgowe bilety dla grup powyżej 10 osób można uzyskać rezerwując pod numerem telefonu 600 851 111.