address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
8:00 - 20:00

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
8:00 - 20:00

shop_icon
10

Z PRZYKROŚCIĄ MUSIMY ODWOŁAĆ ZAPLANOWANY KONCERT. W SPRAWIE ZWROTU ŚRODKÓW ZA BILETY PROSIMY O KONTAKT Z KASĄ MDK (tel.: 32 226 21 47 wewn. 46).

 

W przededniu Dnia Dziecka, 28 maja o godz. 12.00, wraz z Teatrem Muzycznym Orpheum zapraszamy na wyjątkowe widowisko muzyczne ''W magicznym świecie bajek''.

Daj się porwać w wir przygody i wyrusz z nami do czarodziejskiej krainy fantazji! Za sprawą utworów z najpopularniejszych bajek otworzą się przed tobą drzwi do mroźnego zamku Elzy oraz podwodnego królestwa syrenki Arielki. Moc magicznej lampy Aladyna przeniesie Cię do orientalnego miasta Agrabah, a zawierając znajomość z Tarzanem będziesz mógł zdobyć ostępy dzikiej dżungli. Leniuszki zjedzą miodek z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi, a miłośnicy motoryzacji rozpoczną szalony rajd drogą 66 z Zygzakiem McQueen’em. Król Lew, Pocahontas, Vaiana i wiele innych bohaterów stanie tuż przed Tobą, aby wyśpiewać tak doskonale nam znane dziecięce przeboje.

To niezwykłe widowisko to nie tylko uczta dla uszu, za sprawą wykonanych przez profesjonalnych wokalistów utworów, lecz również możliwość spotkania z bohaterami świata baśni dzięki pięknym kostiumom. Bańki mydlane, sztuczny śnieg, dym i specjalna scenografia – to wszystko pozwala doświadczyć prawdziwej magii i dotknąć świata, który do tej pory mogliście tylko obserwować na ekranach telewizorów!

Wydarzenie adresowane jest zarówno dla najmłodszych, którzy dopiero odkrywają popularne ekranizacje najpiękniejszych baśni, jak i dorosłych, którzy z chęcią choć na chwilę powrócą do beztroskich czasów dzieciństwa. Koncert to nie tylko wspaniała rozrywka, lecz również szansa na oswojenie najmłodszych ze sceną i muzyką na żywo. To doskonała okazja na umuzykalnienie i zaszczepienie w kolejnym pokoleniu miłości do musicalu i teatru.

Bilety w cenie 40 zł dostępne w Kasie MDK lub na portalu kupbilecik.pl (bezpośredni link).

Tego samego dnia Teatr Muzyczny Orpheum zagra też u nas specjalny koncert operetkowo-musicalowy. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.