address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

To już mały jubileusz - po raz piąty zapraszamy Was do nagrania Mikołowskiej Kolędy. W tym roku zaśpiewamy "Do szopy, hej pasterze". Wystarczy przyjść do nas na kilkanaście minut 4 grudnia, by zostać częścią wielkiego chóru mieszkańców!

Na scenie MDK znów powstanie profesjonalne studio, do którego zapraszamy w godzinach 9.00 - 14.00 oraz 16.00 - 19.00. Mikrofon i oko kamery będą otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych - wystarczy zgłosić się o dowolnej porze we wskazanym przedziale czasowym z wypełnioną deklaracją uczestnictwa, którą można pobrać poniżej.

Każdy wykonawca dostanie słuchawki z podkładem, wyświetlony tekst i mikrofon. Wszyscy nagrywają się pojedynczo (nie ma możliwości nagrania w parach lub większych grupach), ale wszystkie solowe wykonania zostaną profesjonalnie zmiksowane i połączone. Proszę więc nie obawiać się ewentualnych niedostatków wokalnych, bo chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę!

Wirtualna premiera kolędy odbędzie się 22 grudnia. Poniżej prezentujemy tekst z muzyką do ćwiczeń (w dwóch wersjach - z wokalem lub bez, w zależności od tego jak komu wygodniej ćwiczyć. Taką samą wersję będziecie słyszeć podczas nagrania w słuchawkach). Możecie zobaczyć też jak wyglądały nagrania w poprzednich latach (w 2020 roku ze względu na pandemię uczestnicy nagrywali w swoich domach).

Niech znowu kolęda połączy wszystkich mieszkańców naszego miasta we wspólnym śpiewie!

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

ZGODA NA UDZIAŁ W NAGRANIU (DZIECKO)

ZGODA NA UDZIAŁ W NAGRANIU (OSOBA DOROSŁA)

 

NAGRANIA Z POPRZEDNICH EDYCJI: