address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

25 kwietnia o godz. 18.00 Grupa Teatralna B-ZDUUURA zaprasza na premierę spektaklu "Sąd kobiet" w reżyserii Jarosława Ciszka.

Spektakl zainspirowany został głośnym, klasycznym filmem "Dwunastu gniewnych ludzi" z 1957 roku. Jak poradzić sobie z odpowiedzialnością moralną? Jak przekonać innych do swoich racji? Jak drobna wątpliwość staje się zaraźliwa i jak osobiste frustracje i doświadczenia zaciemniają nam obraz rzeczywistości - o tym wszystkim opowie widzom osiem młodych aktorek - członkiń naszej grupy teatralnej. W spektaklu wystąpią: Julia Czaja, Aleksandra Dziadek, Maja Myszor, Aleksandra Piksa, Julia Popenda, Olivia Rzepka, Hanna Szczykutowicz i Dominika Świaczny. Muzykę do spektaklu skomponował Miłosz Ryguła.

Przed południem o godz. 9.00 i 11.30 odbędą się także spektakle dla uczniów szkół średnich i klas VII-VIII szkół podstawowych. Poprzedzi je wykład wprowadzający, który wygłosi Magdalena Augustynowicz - psychoterapeuta i pedagog. Zapisy w Dziale Organizacji Imprez MDK u Jarosława Ciszka.

Wstęp na wszystkie spektakle jest wolny. Serdecznie zapraszamy!