address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

Zapraszamy wszystkie dzieci od 7. roku życia na aktywne półkolonie. W te wakacje poruszamy się dwoma szlakami: "Wędrówka przez czasy" oraz "Na szlaku Włóczykija". Czym się będziemy zajmować?

Z Włóczykijem będziemy wędrować górskimi szlakami, poznawać najmniejsze żyjątka (czyli owady), budować miniaturkę lasu oraz harcować między ścieżkami parkowymi podczas turniejów i warsztatów. Terminy tych półkolonii to 26-30 czerwca, 3-7 lipca (BRAK WOLNYCH MIEJSC), 7-11 sierpnia (BRAK WOLNYCH MIEJSC) oraz 21-25 sierpnia (BRAK WOLNYCH MIEJSC).

"Wędrówka przez czasy" poprowadzi nas przez przygody rycerzy i księżniczek oraz warsztaty z dawnych zawodów, gier i zabaw. Będziemy wędrować do zamku i skansenu, a tańczyć nas nauczy Capella Nicopolensis. Te półkolonie odbędą się w dniach 26-30 czerwca oraz 3-7 lipca.

Koszt półkolonii za jeden turnus to 720 zł. W cenie codzienne zajęcia (8.30-15.30) i dwa posiłki.

Organizatorem półkolonii jest Hufiec ZHP Ziemi Mikołowskiej, przy aktywnym wsparciu współorganizatorów: Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie.

Zapisy obecnie przyjmujemy wyłącznie przez maila barbara.bogdanowicz@mdk.mikolow.eu