address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10
shoping_image
bgShape

Spektakl "Chop od mojij baby"

23 września 2023 r. godz. 17:00

Cena brutto: 40.00 zł

Zakończono sprzedaż internetową.
W celu zakupu biletów zapraszamy do kontaktu z Kasą MDK - tel.: 32 226 21 47 (w. 46)

Opis wydarzenia:

23 września o godz. 17.00 zapraszamy do MDK na spektakl komediowy "Chop od mojij baby" w wykonaniu Teatru dla dorosłych z Bierunia wg scenariusza Marcina Melona. Znakomicie zagrana sztuka to farsa o kobiecie, która "mo roztomajte potrzeby".

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w naszej Kasie oraz przez stronę internetową od 8 maja. Bilety ulgowe w cenie 35 zł (dla emerytów, rencistów i inwalidów) dostępne są wyłącznie w Kasie MDK po okazaniu stosownej legitymacji.

Zespół Teatr dla dorosłych powstał w grudniu 2013 roku z pomysłu i inicjatywy Joanny Lorenc, która jest nie tylko założycielką, reżyserką, ale od pewnego czasu także aktorką w teatrze. Swoją pierwszą premierę Teatr miał w czerwcu 2014 roku, przedstawiając dwie jednoaktówki po śląsku. Specyfiką Teatru jest krzewienie śląskości, godki oraz walorów regionu. Celem grupy jest zaangażowanie dorosłej części mieszkańców Bierunia w działalność kulturalną i wzbudzenie miłości dla pięknej, acz trudnej sztuki aktorskiej. Co roku zespół wystawia premierowy spektakl, a z roku na rok ich sztuki cieszą się coraz większą popularnością wśród publiczności, nie tylko w Bieruniu, ale i w innych miejscowościach na Śląsku. W swoim dorobku mają m.in. takie przedstawienia jak "Komisarz Hanusik" Marcina Melona, "Freedland" Macieja Sojki, "Banhoff" Krystiana Gałuszki, "Po ćmoku w Bieruniu" Marcina Melona i "Gdowa" Marcina Czyby.