address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10
shoping_image
bgShape

Teatr Młodszego Widza - "Bajkomat"

1 kwietnia 2023 r. godz. 11:00

Cena brutto: 30.00 zł

Zakończono sprzedaż internetową.
W celu zakupu biletów zapraszamy do kontaktu z Kasą MDK - tel.: 32 226 21 47 (w. 46)

Opis wydarzenia:

To nie jest prima aprilis, choć data się zgadza :) 1 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy na kolejny wspaniały spektakl dla dzieci (już od 3. roku życia) w wykonaniu teatru "Gry i Ludzie" - "Bajkomat".

Bajkomat to bardzo nietypowa maszyna, która daje dzieciom... bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale niestety któregoś dnia bajkomat się psuje... Czy bohaterowie z pomocą dzieci odnajdą sposób, aby go naprawić?

Na spektakl, pełen dowcipu, muzyki i barw, składają się 2 historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. Wykorzystane tu zostały elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki, kukiełki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.

Zapraszamy dzieci już od 3. roku życia! Bilety w sprzedaży od 4 marca w cenie 30 zł (24 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Mieszkańca Mikołowa do nabycia w Kasie MDK).

Reżyseria: Ania Kandziora

Występują: Ania Kandziora/Alicja Szymkiewicz, Justyna Świętojańska, Szymon Strużek

Czas trwania: około 45 minut