address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10
shoping_image
bgShape

Teatr Młodszego Widza - "Jak wrobelek nie mógł zdążyć na wesele"

11 maja 2024 r. godz. 11:00

Cena brutto: 30.00 zł

Ilość

dostępna ilość: 89 sztuk

Opis wydarzenia:

11 maja o godz. 11.00 zapraszamy na kolejny spektakl dla najmłodszych. Tym razem grupa O!Teatr z Jaworzna zagra przedstawienie "Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele".

Spektakl opowiada perypetie tytułowego wróbelka. Po otrzymaniu zaproszenia na sowie wesele zaczyna przygotowania do wielkiego wydarzenia. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli. Podczas przygotowań i drogi na wesele wpada w liczne, zabawne tarapaty. W tej historii wróbelek (a wraz z nim dzieci) wiele się nauczy. A to o zasadach poruszania się na drodze, a to jak powinno zachowywać się w szkole (jeśli chcemy się czegoś nauczyć), a to znów o sobie samym (warto doceniać siebie), a na koniec dlaczego zachłanność może się źle skończyć. Spektakl oparty jest na motywach opowiadań o ptasich bohaterach bajek (m.in. wróbelek Elemelek) połączonych w jedną opowieść. Poszczególne epizody cechują się edukacyjną formą z wyraźnym, łatwym do zrozumienia morałem.

Zapraszamy dzieci już od 3. roku życia! Bilety w sprzedaży w Kasie oraz przez stronę MDK od 11 marca w cenie 30 zł (ulgowe w cenie 24 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Mieszkańca Mikołowa dostępne wyłącznie w Kasie MDK).

PROMOCJA! Do każdego biletu dodajemy gratis wejściówkę na spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci (w wieku 7-10 lat) "Bajka o trzech łosiach", który studenci Akademii Muzycznej w Katowicach zagrają w MDK 8 maja o godz. 18.00.