address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

Grupa Teatralna B-ZDUUURA to młodzież pełna talentu i pasji oraz otwarta dla wszystkich, którzy chcą zasilić jej szeregi. Zajęcia teatralne dla młodzieży to szansa do pracy nad umiejętnościami z zakresu dykcji, interpretacji tekstu i ruchu scenicznego, ale przede wszystkim do przygotowywania spektakli dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupa powstała w 2016 roku i od tego czasu zrealizowała 7 dużych premier: "Królowa Śniegu", "Męczeństwo Piotra Ohey'a", "Czarnoksiężnika z Krainy Oz", "Bohaterski Miś", "Ony", "Zapiski z Kartoteki" i "Cesarz", które obejrzało już blisko tysiąc widzów.

Podczas epidemii w 2020 roku grupa pracowała zdalnie, czego efektem są dostępne na YouTubie MDK scenki Teatrzyku Zielona Gęś K.I. Gałczyńskiego (link do playlisty).

Niezależnie od pracy nad dużymi produkcjami członkowie grupy pracują także indywidualnie z instruktorem przygotowując się do konkursów recytatorskich i innych wyzwań artystycznych. Efektem tych działań jest grany przez Miłosza Rygułę monodram "Rękopisy człowieka z moich stron", na podstawie opowiadania Jerzego Pilcha (link do traileru spektaklu).

Jeśli:
- scena to Twój żywioł
- lubisz nowe wyzwania
- nie boisz się występów przed publicznością
- chcesz zdobyć lub rozwinąć doświadczenie sceniczne wśród wspaniałych ludzi

To zajęcia właśnie dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy do wspaniałej, magicznej przygody, która pozwoli odkryć lub rozwinąć posiadane talenty!

I zajęcia w roku szkolnym 2023/2024: 2 października

Zajęcia w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 - 19.00

Odpłatność: 60 zł / semestr

Zajęcia prowadzi: Jarosław Ciszek.

Grupa wiekowa: 13+